God formiddag fra Hoi an. En ting er sikkert. De kan regn her. Det er ventet rester av en storm fra nord i dag og i morgen og det bøtter allerede ned mye, men ifølge værmeldingen skal det blir mye, mye verre senere i dag. Vi måtte tilbake til Hoi an i dag for å teste og hente litt skreddervarer, men droppet scooteren i dag og tok en grab heller. Nå har vi søkt tilflukt på nærmeste kafé. Grisestygge lilla fake Crocs er kjøpt inn for anledningen, må ha skotøy som tåler vann! Grei investering for 25 kroner. Ha en tørr dag!
God morgon. I dag skal eg på eit møte av den kommunale sorten, før heimekontoret tek over, og det vert middag hjå opphavet seinare. Litt leiting etter flybillettar vert det nok og innimellom slaga.
God morgen fra Bartebyen. Siden jeg dro opp i går, kunne jeg sove litt lenger enn vanlig i dag. Straks kommunalt møte for meg også, med 7 kommuner på en gang.. heisann! Først en tur ut i solen. (Hvis den er der når jeg kommer ut, den kommer og går litt..) Ha en fin en!
Morn fra vest! Her er en sperret inne i en kjeller og skal gjøre tekniske tester hele dagen. Ha en lys og fin dag!
Morn fra kontoret. Starter dagen rolig, før jeg drukner i møter. I ettermiddag er det avdelingsfest, som jeg regner med blir bra (håper at været klarner litt, for vi skal grille) Ha en fin dag!
Hei fra Oslo-kontoret her også Planlegger park-festival (PiP) til helgen, ser på værmelding for lørdag og håper den stemmer. Blir like morsomt som 17 mai, med champagne frokost, god mat og vors. Før de første artistene går på scenen kl 13. Første helg uten fly (eller opphold i utlandet) på lenge. OK det også innimellom
God kveld fra Jakarta, ferdig jobbet så blir hjemreise i morgen. Fant en gammel traver i dag også, det aller første flyet Garuda Indonesia opererte;
God kveld fra hovedstaden. Fortsatt en drøy måned til en offisielle sommerferie, men juni er vel egentlig også sommerferie