Snodig. Hatt fleire nylige betalingar men dagens to gjekk ikkje. Bytta til strawberry mc og der gjekk dei gjennom tvert.Dagens betaling med Amex gikk gjennom, den i går og
Har du betalt inn mer enn kredittrammen på kortet ditt? Gjør man det for ofte etter hverandre låses kortet i noen dager.Snodig. Hatt fleire nylige betalingar men dagens to gjekk ikkje. Bytta til strawberry mc og der gjekk dei gjennom tvert.
Ikkje i nærheita av ramma nei. Kortet funka i butikk. Neste Billkill-transaksjon er til veka. Satsar på bedre tilstand dåHar du betalt inn mer enn kredittrammen på kortet ditt? Gjør man det for ofte etter hverandre låses kortet i noen dager.
Har noen en vervekode å dele?
Kreditnota/refusjoner av faktura betalt gjennom Billkill kan være et lite mareritt. Betalingsmottaker vil normalt utbetale kreditnota til Billkills konto, mens Billkill ikke vil håndtere tilbakebetalinger til sluttbruker og sender pengene minus et behandlingsgebyr i retur. Deretter må det koordineres mellom regnskapsavdelinger for å få det hele riktig avstemt, gitt at de overhodet ønsker å samarbeide.Etter sigende har jeg fått en refusjon på deler av en betaling jeg gjorde med killbill og Amex. Kommer de pengene automatiskt tilbake til meg eller må jeg gjøre noe? Refusjonen skal ha vært for tre uker siden, uten at jeg har sett noe til penger på Amex kortet.
Billkill sender refusjonen tilbake til firmaet du har betalt til.Hvor sier du at dem sender pengene i retur? Til de jeg har betalt dem til eller til meg?