På vei til ALC med SK1853 krysset LX73 et par tisen fot over oss. Artig å følge med på FR24 for å se om noe slikt dukker opp.
Like etter take-off fra Faro med SK 2824 i går ettermiddag. Utsikt til deler av den 60 km lange Ria Formosa Naturpark.
WF953 på si rute frå VDS via VAW til KKN flaug 2/2-2026 slik at eg fekk fin utsikt mot Persfjorden (mellom Vardø og Hamningberg) og over Varangerfjorden: Persfjorden og Barentshavet Varangerfjorden
SK974 på vei ut av Thailands luftrom. Turen nytes med bolaget’s siste tilskudd til 350 familien , SE-RSG
Prøver å laste opp bilder og legge til som full image med iphone og chrome. Det har da fungert før, men altså ikke nå? Har noen en link til guide? torsdag denne uken, landing PEK. Kinesisk mur i lange drag og jaggu litt yin & yang.