Akkurat gått ombord i KL1960 IST-AMS og så et flyselskap som man ikke ser så ofte lenger. Ser ut til å være registrert på Nepal Airlines, kanskje for å få tilgang til deler og slike detaljer?
AY917 på vei fra HEL til OSL litt tidligere i kveld, rundt svenskegrensa når vi var på vei ned gjennom skydekket
SK4416: Fantastisk flott utsikt under visuell innflyging over Rystraumen fra sørvest til Tromsø i dag.
Utsikten akkurat nå fra IB954 på vei til Madrid, ifølge FR24 er vi rett sør-øst av Bordeaux med kurs rett mot den spanske grensen nå. Hvis man skal klage på noe er det nesten for mye sol
LHR-OSL med SK810 i ettermiddag. Hyde Park og Kensington Gardens midt i bildet. Fikk prøvd Starlink for første gang, veldig fornøyd (SE-ROK).
Fin utsikt på vei fra BGO til SVG, Folgefonna i bakgrunnen, en fjord skyfri mens en annen er fylt med tåke.