Jeg har sendt deg en melding. Hvis den fremdeles er aktiv, så er det ganske generøst med 60 000 poeng.Det er på tide med et SAS Amex Elite kort igjen. Kan noen med dette kortet sende meg en vervelink ? Takker
https://www.americanexpress.com/nb-no/kampanje/inviter/
Supert funket som bare det!
Hvis noen trenger
Supert funket som bare det!
Ai, da håper jeg jeg var første. Får ringe de innen angrefristen imorgen å sjekke. Takk for notis og uansett takk for deling som jeg antar var beste intensjoner.Anbefaler å kun bruke vervelink som deles privat og forsikre seg om at den er generert opp spesielt for deg. Det har tidligere blitt nevnt at linkene er unike og at det kun gis bonus en gang per link.
Ai, da håper jeg jeg var første. Får ringe de innen angrefristen imorgen å sjekke. Takk for notis og uansett takk for deling som jeg antar var beste intensjoner.
Ringte AMEX, denne var good for min del, alt så bra ut i deres system. Uansett takker så mye for heads up, det var bare akkurat en slik kampanje jeg ventet påAi, da håper jeg jeg var første. Får ringe de innen angrefristen imorgen å sjekke. Takk for notis og uansett takk for deling som jeg antar var beste intensjoner.
Hadde satt pris på om noen kunne sendt meg en vervelink for kampanjen ovenfor?View attachment 143226
Må for all del ikke gi noe til eksisterende kortholdere...
edit: faktisk bare 6 mnd karantene.. "Tilbudet gjelder kun om din venn ikke allerede har, eller har hatt, et American Express-kort i løpet av de siste seks månedene."