Du kan gi fra deg boardingkortet ditt, så kan denne personen ta med en gjest.
Så lenge status er registrert riktig har de aldri sjekket navn/pass noe sted jeg har vært.Sjekker de ikke pass/navn?
Kan en sende inn to gjester og ikke bli med inn i loungen selv?
I og med at en ikke kan ta med mer enn 1 gjest inn i lounge utenfor Norden, er det noen ganger lettere å være ute selv enn å la en gjest/familie være ute. Men er det mulig?
Ja, du kan dusje i SilverKris-loungene.Er det dusj fasiliteter på noen av loungene på Changi?
...bortsett fra ventilasjon. Så innen du har fått på deg ny og ren skjorte er du like våt på ryggen som da du kom ut av dusjen.I Skifterommet er det alt fra barberhøvel til tankost og alt du kunne trenge..
De har, som nevnt over, dusjer.. De har faktisk rett mange i Silverkris Lounge. Samt en kis som gir deg håndkle, og holder styr på dusjene. De er rene og pene, og det er privat skifterom og seperat dusjrom i hver «dusj»
I Skifterommet er det alt fra barberhøvel til tankost og alt du kunne trenge..
Så her er det deilig å ta seg en tur etter å ha trasket i timesvis i Singapore..
C
Ja, så lenge du har boardingpass videre er det null problem.Fantastisk. Kan jeg stikke innom loungen før jeg går ut av Changi flyplass?
Lurer på akkurat det samme!Ankommer LHR med Thai F, flyr videre med SAS pluss. Har vi tilgang til United sin F lounge ved ankomst? Er EBG
Kan bemerke at du kan ha med en person som gjest i fasttrack også, men du får ikke ha med gjesten din i priority boarding.
Ja, Plus teller som Business på flyvninger i Europa når det gjelder lounger og sånt, så du har tilgang. På TXL er det så vidt jeg vet en Lufthansa-loungeFant ikke noe konkret om dette utenom at det ikke er noen sas lounge i berlin.
Har jeg tilgang til noen lounge når jeg flyr sas plus fra berlin til oslo?