Bodd siste året på Grand, St. Olavsplass, Sjølyst og Helsfyr. Jeg var skuffet over frokosten på Grand. Likte best frokosten på St. Olavsplass stor buffé med godt utvalg.
Grand og St Olavs. Den siste mest fordi det er stille og lite folk som regel. Grensen er heller ikke borte, om man vil holde seg super-sentralt. Men dårligere enn Grand på utvalg og service.
Svarer meg selv nå som jeg endelig har fått svar fra kundeservice. De sier at Scandic-kontoen forsvinner av seg selv etter lang tid uten aktivitet - uten å spesifisere hvor lenge det faktisk er. At det ikke blir sendt ut varsel i forkant er også ganske merkelig. Fikk etterhvert også koblet opp den nye kontoen mot SAS slik at statusmatchen nå er aktiv igjen. Men herregud for noe unødvendig stress. Enden på visa: det lønner seg å ha litt aktivitet på scandic-kontoen sin utover statusmatch og gratis frokost
Unødvendig løsning: veksle om scandicpoeng til EB poeng frem og tilbake på et gitt intervall, bare fordi...