Noen som har fått triple poeng ifbm. SAS-kalenderen? Hadde to opphold forrige uke, og sendte mail vedr. manglende poeng i dag (skjemaet for etterregistrering har ingen tekstboks, så man får ikke spesifisert denne kampanjen). Fikk dette til svar (de nevner faktisk ikke noe om at kampanjen måtte aktiveres, men dette har jeg uansett mailbekreftelse på); Ser nå jeg har fått poeng på et av disse oppholdene, men selvfølgelig ikke triple poeng, og heller ikke «poeng eller voucher?»-poeng. Jeg har bestilt noen opphold gjennom denne kampanjen i januar, men virker som om det kommer til å bli en kamp for å få disse poengene.
Jeg fikk også poeng i ettermiddag for et opphold i forrige uke. Fikk heller ikke triple poeng, men ringte inn og spurte. Da ordnet de det på få minutter.
Fått vanlig poeng jeg også. Jeg har forøvrig fått de 1000p istedet for voucher hver gang uten å purre.
De ordnet det plutselig på mail i dag, og fikk også ordnet opphold natt til i dag (den kom også med vanlig poengsum). Poengene man kan få ved innsjekk i stedet for voucher ble også triplet, det hadde jeg ikke sett for meg. Med denne kampanjen havner jeg på level 7, men kan ikke se at det er særlig forskjell i praksis fra level 6.
Det har jeg i så fall ikke fått med meg, men fint å se at de skrur opp. Kombinert med konvertering til EB så blir det jo litt poeng.
Spesielt på 3x-kampanjen i SAS sin kalender har det vært mye EB å hente hos Scandic. På en hotellnatt til ca. 3000 NOK havner man på ~20K eb om man får til å makse alt.
Nå har jeg bladd meg 10 sider bakover her, så nå spør jeg heller: Kan jeg gå via Trumfnetthandel når jeg vil booke Scandic hos SAS for å få 70/35 poeng pr. 100 kroner, eller må jeg velge det ene eller det andre?
Mnja. Jeg har gjort det, og så manuelt erstattet «www» i URL med «sas» og fullført bestilling derfra. Har blitt registrert på ca. 1/5 av bookingene jeg har hatt, men det gjenstår jo å se om man faktisk får poengene fra Trumf. Hvorvidt dette er stuerent er jo en annen sak, men ettersom man tilsynelatende kun får Scandic-poeng om SAS-poengene uteblir, synes jeg det er greit å «sikre» meg.
Flere som har fått mail fra Scandic som sier nedgradering i nivå? På scandic sine sider står det nå at jeg er Member i men er EBG
Det finnes en knapp i eurobonusprofilen på sas.no en plass du kan trykke på for å synce nivå. IKKE koble fra hverandre programmene for å matche på nytt, for da kommer du i karantene. Kontakt kundeservice hvis du ikke finner knappen
Ja - ikke selvsagt at det burde være slik, men gjorde det samme selv for en stund siden og det fungerer bra. Oppgradering på sekundet.