Hei, Jeg forsøker å få brent av årets CT, og har funnet en OK routing til SIN. Men når jeg søker via ANA, dukker SQ kun opp i Economy Er dette slik det skal være?
Jeg sjekket nå på united.com på samme datoer, der kommer ikke SQ-flightene opp engang. SQ C er generelt veldig vanskelig å få tak i, og slipper ikke mange seter til partnere. Erfaringer fra egne søk og andres poster gjør at en bør søke flere mnd i forveien. 24.sept har TG ledig BRU-BKK-SIN i C med 772, og MUC-BKK gammel 747. Du kan jo sjekke EVA Air via TPE, eller håpe på at LH slipper noen seter 14 dager før fra FRA/MUC via BKK.
EVA Air er vel noe av det beste man får i biz? Det står i alle fall høyt på min liste, og mr Fox vil vel sette spesielt stor pris på Rimowa amenity kit..
Ja, men hvor hopper man på EVA-air flyet? Er det noen som har erfaring med tidene? Ganske OK, å lande tidlig i Singapore slik at man kan sette i gang skredder og sven
Det er jo en tanke, såfremt det finnes LH F du kan bytte til. Jeg vil i alle fall sikte mot EVA for min CT når jeg kan få det til å passe..
Skal dit sjøl og kunne tenkt meg en tur hos skreddern sjøl. Har du noen å anbefale? Hakke gjort noe sånt før...
Max Mohan har jeg brukt siden midt på 1990 tallet. 14 Scotts road #02-73, FAR EAST PLAZA Han tar mål, og hvis du ikke ønsker fitting - leverer han dressen på hotellet. Veldig mye bra, høy kvalitet stoffer.
LH F er vel bare FRA-ICN igjen som av og til slipper seter. Så kan være lurt at iallefall OSL-FRA er booket frem siden du kanskje må bytte flere legs og er avhengig av at det er tilgjengelig awards på f.eks ICN-SIN eller ICN-BKK-SIN også. Eller ICN-NRT-SIN Hva ligger ca priser for skjorter og dresser hos Max Mohan?
I juni opplevde jeg at LH slapp seter i F (FRA - SIN) 8-10 dager før avreise, det var ingenting ledig 14 dager før, hadde allerede FRA -ICN LH F og ICN - SIN i C med AZ men fikk byttet til direkterute Med LH F kort tid før avreise
Bare FRA - ICN? Jeg har da funnet LH F seter i sommer til mange andre destinasjoner enn det. Bl.a. Tokyo, flere steder i Kina og India, Buenos Aires, Rio og flere steder i USA og Canada. EDIT: Men så har jeg ikke sjekket så mye de siste ukene da. I alle fall kjipt om FRA - ICN blir eneste ruten med LH F tilgjengelighet.
Dressene med 2 bukser ca TNOK4, skjortene har jeg ikke tatt der på mange år, bedre på www.skjortefabrikken.no
Du må bare ha litt is i magen, her er samme ukedag, men kun 4 dager fram fra idag, minimum 2 ledig plasser på biz LH OSL > FRA > SIN.
LH dropper F på ganske mange ruter nå pga ny strategi med mest C, skifter til og med ut helt ny First cabin, de med stol og seng. Flere store bloggere skriver om dette, bl a One Mile At a Time, men fant i farten ikke den spesifikke posten. Dette er basert på offisiell info fra LH. Tror KIX var en av dem hvor F skulle legges ned i april, men ble forlenget ut sommeren. I tillegg spekuleres det om LH går mot LX, hvor de kun slipper F til eget bonusprogram. LH er vel deleier i LX, så helt utenkelig er det vel ikke.
Fløy nylig Frankfurt –Tokyo i F. Monitorertete tilgjengeligheten noen uker før dette og det var god tilgjengelighet både til Tokyo og ICN På den aktuelle fighten var det kun meg og broderen i F.