Det er godt å våkne i egen seng også, etter fire flotte dager i Brussel er det nå tilbake til hjemlige trakter. I dag er det hytten og hagen der som skal gjøres klar for vinteren .... .... og så skal skal det drikkes en deilig Ripasso (kjøpt på OSL i går kveld) foran peisen! Det er godt å være hjemme også ..... Neste kjente flygning er først 3.november BGO-TRD (hørte du det @RoadKing )
Eg blir også veldig glad og takknemlig for kvar dag eg vaknar og kan opne augene. Det gjeld stort sett uansett kva for ei seng eg vaknar i. Alternativet er ikkje å føretrekke meinar eg. Nokre gongar er eg meir glad for å vakne i ei anna seng enn eg vanlegvis er for å vakne i mi eiga, og eg trur eg kan telje på ei hand dei gongane eg har blitt slått av panikk og tenkt at det hadde vore betre å ikkje vakne i det heile. Uansett kvar de vaknar i dag; ha ein strålande dag alle sammen!
Og her ute i Olja er man også glad i dag. Endelig er vi fremme i posisjon ved Tambar og nå gjenstår det bare noen timer med pre-loading før vi kan jekke riggen helt opp, skidde Cantilever ut og starte arbeidet med å bore noen hull. Det har blitt mye venting på været og vi er vel omtrent tre uker forsinket nå med denne kampanjen på Tambar, men tenker vi nok skal få hentet det inn igjen. Ha en knall lørdag!
God ryddig lørdag fra Bergen! Har siste tiden hjulpet farmor og farfar med rydding, så også i dag. Men tidligere i uken kom jeg over en liten godbit.. Air Zimbabwe Amenity Kit.. De var på rundreise i Afrika på 90tallet, så antar den er fra den tiden.. C