Sorry for kapring av flere nye tråder, er litt småkrise her Uheldig som jeg er, har jeg glemt laptopen på Number One lounge på Gatwick. Har fått kontakt med loungen, som har funnet den og tar vare på den til imorgen. Jeg har booket full-flex med første fly fra Oslo imorgen tidlig, ens ærend for å hente den. Så i verste fall blir det en skikkelig dyr mile-run Spørsmålet er, er det noen som er på Gatwick i kveld, eventuelt har morgenfly til Oslo imorgen (fredag)? Jeg har en drøss med møter, og har selvsagt viktige dokumenter (uten back-up). Betaler selvsagt en fin bonus, eventuelt returen din fra London. Send melding her, så fikser vi det praktiske! *Krysser fingre og tær!
https://www.taskrabbit.co.uk/ kanskje dette kan gå? Må være billigere enn full flex norwegian billett
Om du klarer deg uten PC imorgen, kan du kanskje få de til å poste den med Express post imorgen tidlig? Da har du den muligens i hende til ettermiddagen. https://www.gatwickairport.com/at-the-airport/passenger-services/lost-property/
Snakket med loungen i sted, og fikk til informasjon at «lost/found» vanligvis bruker 2-3 dager bare på å registrere det. Så da går fort hele helgen dessverre :/ Må typisk nok ha den til et par litt for viktige møter imorgen Men takk for tips! Skal også sjekke ut taskrabbit
Skjønner at det er krise, men det blir ikke fortere ordnet ved å lage flere tråder. Håper du finner noen som kan hjelpe deg! Og husk alltid å ha backup eller notater og kalenderen i skyen.
Har en kompis som lander på LGW om 20 min. Skal forsøke å nå han. Edit: Det hjelper kanskje ikke nevneverdig ettersom han flyr hjem til BGO i helgen.
DHL Same Day Jetline er (forhåpentligvis) på saken, så får håpe jeg slipper å stå opp ekstra tidlig imorgen