Da får jeg kicke av ballet i dag. God altfor tidlig morgen fra Flytoget. Booket meg på SK249, som med avgang 07.20 nok er perfekt i ukedagene. Lørdagen er jeg mer skeptisk til. Litt for trøtt og for sliten til å stå, men klar for en privat ølfestival i Bergen. Blir nok solid tross noe meldt regn. (PS: holder setet ditt varmt @Eddie47 - håper det går bra!) Ha en satans bra helg, folkens!
Mulig det blir en fin lørdag. Kaffen må bli ferdig på jobb først og noen timer må gjøres unna, så får vi se. @Henrik, riktig god tur over fjellet og kos deg med ølsmaking.
God morgen fra Nordens Paris Her er det ifølge telefonen 10° og overskyet. Og idag blir det litt jobb og litt fyll med kamerater, blir godt med søndag imorgen. Ha en flott lørdag idag folkens uansett hvor dere velger å tilbringe den
Det er et fantastisk innevær her på solkysten ...ingen grunn til å gå ut dersom man ikke har behov for å kjøpe mer øl. Ha en fin dag enten du drikker øl i Bergen eller tigerøl i Saigon eller ... 10 dager til direkteflyet BGO-YVR ... doktoren skal luftes! PS: Ølet heter Hansa!
De fra vest er merkelige mennesker. Når hytta på død og liv skal hete ‘hytten’ så må vel ølet deres hete ‘Hansen’?
God morgen fra Brønnøysund! Her skal dagen tilbringes med 100 års minnesmarkering for polarhelten Paul Knutsen som omkom under Maud ekspedisjonen til Roald Amundsen i 1919.
God morgen fra Scandic Forum. Herlig utsikt fra frokosten i 21.etasje, men utsikten blir delvis blokkert av lavt skydekke og regn. Ha en god helg folkens
God morgen fra rett utenfor OSL. Her er det skikkelig Bergensvær så det blir noen timer i bil for harryhandling. Så blir det vel noen timer med harrybading når vi kommer hjem, hadde nesten glemt jeg bestilte denne tidligere i sommer men nå er den «montert»; Fruen reiste nordover i går, men SAS Go, henne trengte ikke Plus på en såpass kort tur? Ett stykke igjen å gå der altså.
God morgen fra hovedstaden. Egg, bacon, bønner og kaffe er akkurat ferdig inntatt. I følge været ser det ikke ut som at man trenger å gjøre noe spesielt i dag. Er vel en grunn til at man har Netflix. God lørdag alle sammen.
God formiddag fra hytta midt mellom Trondheim og Oppdal. Her er frikosten fortært, sammen med kaffen og det er vel tid for å slappe av... Kveldens middag er av det importerte slaget, med saftig Pampas-indrefilet! Ha en fin lørdag i lufta, så vel som på bakken!
God morgen fra hovedstaden. Som @Misterix sier, her skal det ikke gjøres så mye i dag. Ikke ute, i alle fall. Dagen startet fint, med mail fra Amex om opptjent CT. Så da feiret jeg med å ta hull på Amex Premium, og bestilte meg en helgetur til Berlin i september. Nå må jeg bare bruke resten av de 45.000 kr før fristen. Helg!
God lørdag fra en regntung Gardemoen. Oslo Lounge leverer som alltid en god frokost. Min erfaring er at reisende stort sett oppfører seg bra i en lounge. Opplevde i dag at tre personer fylte opp plastflasker med vin. Er virkelig folk så desperate? Nyt helgen hvor dere måtte være. Her skal det jobbes videre med å oppnå 1000 netter på Hilton
God lørdag fra vestlandshovedstaden. I dag er det svært lite spennende på agendaen. En treningsøkt etterfulgt av engelsk fotball på sofaen er det eneste. Jeg må samtidig berømme sakligheten og den gode tonen hos fly- og bonusinteresserte på dette forumet. Mange av trådene i spesielt reisebrev-forumet borger jo for svært god lektyre på kveldene. Det er neste skandale at jeg ikke fant ut av dette forumet før juli i år (!!).
God morgen fra Grenland, her bøtter det ned i stiv kuling. Frokost er fortært og ølen er jekka. Nå gjenstår kun litt pakking og rydding før R11 skal ta meg inn til Oslo for 2 dager med hygge og en forrykende opplevelse på Ullevål i morgen Om pyroshowet står til forventningene gjenstår å se, men da er jeg mer redd for at ponchoen smelter enn å bli våt av regnet. Ellers ønskes en god helg enten du skulle være tørr/våt, varm/kald eller høyt/lavt
God formiddag fra et tårevått og gråsprengt Buskerud. (Nei, dette er ikke en selvbiografi.) Innevær og inneoppgaver: Barnevakt for en tobent (mest opptatt av nettbrett) og en firbent (mest opptatt av å stirre ut med håp om å få se de to pene nabohundejentene). Imens kan jeg hygge meg med IF og drømme om neste reise. God lørdag!
God lørdag. Det eneste lyspunktet i denne tidligere omtalte gråværsdagen er nok for meg at om kun 28 dager/ 4 uker er jeg faktisk på tur.. Ellers har man fått kjøkkentjeneste og bestillingen på 2 kaker må effektueres til morgendagens bursdagsselskap for barna
Sånn det ser ut på yr akkurat nå, så trenger vi ikke poncho i morgen i det hele tatt! Krysser fingrene for at det holder seg sånn. Storm er bittelitt mer pessimistisk.
I en ny leilighet trenger vi nytt på veggene sier mor .. hun hadde selvsagt pekt seg ut en akvarell som skulle kjøpes i dag .. Det første jeg spurte om i butikken var om de tok Amex .. prisen var ikke så nøye, man krangler ikke når mor har bestemt seg .. De tok Amex .. og da betalte jeg og mor Vippser til meg .. Snart min historisk første CT .. En god lørdag så langt