God mandag fra MBT Tidlig opp for å gå med hunden før det blir for varmt. Så blir det å kjøre Jr til OSL for deres reise som forhåpentligvis får OSL-CPH-HND-OKA. Rett hjem for å pakke litt så blir det Uber tilbake til OSL og min mindre eksotiske reise til Beograd med LH via MUC. Forhåpentligvis ikke noen forsinkelser så jeg rekker 45 min på FCL. Ha en strålende uke alle sammen!
God morgen fra rullebanen på AMS. Straks klar for takeoff mot OSL på vei hjem fra Miami. Bra tur. Kjipt resultat. Godt det bare er to uker til ferie! Ha en flott en!
God morgen fra Hjemmekontoret! Det er en bratt første dag etter ferie i Spania, det er ikke slik at jeg kan føle arbeidslysten trenge seg på. Men solen skinnende rett utenfor er det enda mindre fristende å sitte foran knastebrettet... Ha en strålende dag!
God morgon frå austkanten av hovudstaden! Det gjorde godt å vera til fjells i helga, men i dag ventar kvardagen igjen. To veker til ferie, så her er det berre å halda ut! Ha ein fin-fin måndag, godtfolk!
God formiddag fra americano og rolig morgen på «kontoret» Førstemann er tilbake fra 3 uker på Sørlandet men feriemodusen er her en del uker til. Morgen bad i den private badekulpen i dag, ikke alene men med tomme mørke kontorer som ser ut på en vakker elv. Livet er ikke helt krise.
God morgen fra Sølvbyen. Hjemmeuke mens rettmessige eier "låner" hytta. Heldigvis er det ting å gjøre her også. Pusse og male vindussprosser blant annet. Best å starte tidlig (egentlig nå), Yr mener at vi kommer opp i 27 grader i dag. Sommerens heisatur til Aust-Finnmark begynner å ta form. Dvs returen på 2146 km med rute EX40, oppturen er med m/s Polarlys. Hoteller og Teslaladere er identifisert. Ha en fin mandag!
Når bonusturene så og si er fraværende må man tenke alternativt, men det blir nok en flott tur og opphold
Hilser fra Trøndelag, hvor man er godt inne i andre frokost. Fikk årets første bad i saltvann i morges, som var en forfriskende opplevelse. 14 grader i vannet bidro til at svømmeturen ble kort, men man våknet i alle fall. Nå skal det slappes av, før det blir litt mer avslapping utover ettermiddag og kveld. Ferie er ålreit. Ha en flott dag!
God morge her fra Bonaire, halv syv og solen er på vei opp Bilen er pakket og om en brødskive og kopp kaffe setter jeg snuten mot østkysten av øya for to dykk med East Coast Divers
Hellu fra Stangholmen utenfor Risør. Starta dagen med Underberg til frokosten, fortsetter m champis på svaberget. 20gr i vann. Ingen vits å fly vekk fra dette paradiset. Ha en solfylt dag
God mandag! Tilbake på kontoret, men hadde en flott helg på landstedet. Kidsa badet. Jeg sto glatt over. Tempen i havet har krøpet helt opp til 13 grader Ha en god en!
Rakk en suppe og litt drikke på loungen; Mat og drikke: En VM spesial; Mener det var en Champagnemargarita;
Spurte så pent om jeg kunne få gå ombord sist, LH er flinke på en del ting men fleksibilitet er ikke dere ting;
God morgen fra Sioux Falls. Sol, og nesten litt kjølig på morgenen. Det er vel bare et grader her akkurat nå, og litt vind. Ha en fin en!
God ettermiddag fra Oslo Ingen flytur på meg i dag, så det blir hjemmekontor og planlegging av et par småturer utover sensommeren. Ikke like eksotisk som mange andre her inne, men alltid hyggelig å følge med på hvor folk befinner seg. Ha en fortsatt fin mandag!
Stemnings rapport fra en litt uvanlig mandagskveld i Oslo Tok litt tid før bussen kom Gøy å få med seg.