Stockholm til Hong Kong, Sydney og Singapore for 4665 kr

Tråd i 'Reisedeals' startet av Upsaker, 02. juli 2016.

  1. Upsaker

    Upsaker Senior Medlem

    Innlegg:
    649
    Likes mottatt:
    891
    Bonuspoeng:
    93
    bighc, 1884derby, KristianR and 2 others like this.
  2. Travellingalf

    Travellingalf Ut på tur - aldri sur InsideFlyer Ambassadør

    Innlegg:
    2,451
    Likes mottatt:
    2,447
    Bonuspoeng:
    113
    Den så jeg også! Jeg var faktisk innom og søkte litt selv for å se om det kunne finnes tilsvarende gode tilbud i Business eller Economy Extra, men da fikk jeg ikke opp alternativer engang.Uansett - en veldig god pris!
     
    Upsaker liker dette
  3. watchaddicted

    watchaddicted Reisende fant

    Innlegg:
    353
    Likes mottatt:
    333
    Bonuspoeng:
    63
    Hehe.. jakter på det selv :)
     
    Travellingalf liker dette
  4. KristianR

    KristianR EBG

    Innlegg:
    222
    Likes mottatt:
    67
    Bonuspoeng:
    28
    April til mai 2017? Er dette en error-fare, eller et vanvittig stunt fra BA/CX?
     
  5. Are

    Are EBD InsideFlyer Ambassadør

    Innlegg:
    3,682
    Likes mottatt:
    2,878
    Bonuspoeng:
    113
    Finner ikke:(
     
  6. Eddie47

    Eddie47 1D

    Innlegg:
    592
    Likes mottatt:
    1,055
    Bonuspoeng:
    93
    Finnes på Travelsrart:
    Prisvärt
    Totalt inklusive skatter & avgifter*: 4 316:- varav skatter & avgifter: 4 100:- Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air. (Ordinarie pris 4 465:)
    Utresa (1 byte)

    Stockholm Arlanda (ARN)
    Sö 30 april, 2017, 18:05
    Sydney (SYD)
    Ti 2 maj, 2017, 05:05


    British Airways
    Hemresa (2 byten)

    Sydney (SYD)
    Fr 12 maj, 2017, 14:05
    Stockholm Arlanda (ARN)
    Lö 13 maj, 2017, 17:00


    British Airways
    Restid: 27h 0min (1 byte)
    Restid: 34h 55min (2 byten)

    Tekniskt stopp


    Stockholm Arlanda (ARN)
    Sö 30 april, 2017, 18:05
    London Heathrow (LHR)
    Sö 30 april, 2017, 19:50


    British Airways
    BA781

    Byte: 1h 45min

    London Heathrow (LHR)
    Sö 30 april, 2017, 21:35
    Sydney (SYD)
    Ti 2 maj, 2017, 05:05


    British Airways
    BA15

    Tekniskt stopp, Singapore

    Sydney (SYD)
    Fr 12 maj, 2017, 14:05
    Hong Kong (HKG)
    Fr 12 maj, 2017, 21:35


    British Airways
    BA4130
    Flygs av: Cathay Pacific Airways

    Byte: 1h 30min

    Hong Kong (HKG)
    Fr 12 maj, 2017, 23:05
    London Heathrow (LHR)
    Lö 13 maj, 2017, 04:50


    British Airways
    BA32

    Byte: 8h 40min

    London Heathrow (LHR)
    Lö 13 maj, 2017, 13:30
    Stockholm Arlanda (ARN)
    Lö 13 maj, 2017, 17:00


    British Airways
    BA780
    Visa biljettregler »
    4 316:-
    Pris per vuxen*
    [​IMG]
    413:-
    /mån
    [​IMG]

    Endast 8 platser kvar
     
  7. Eddie47

    Eddie47 1D

    Innlegg:
    592
    Likes mottatt:
    1,055
    Bonuspoeng:
    93
    Finnes på EXPEDIA

    Bare 3 billetter igjen til denne prisen!
    [​IMG]
    Fly 1: søn. 30 apr.
    Stockholm Hongkong London
    ARN 15:40 HKG 13:35 +1 dag 1 Stopp Stopp:
    London (LHR)
    1t 15m

    15t 55m
    British Airways 779
    British Airways 31

    Vis flyinformasjon

    Skjul flyinformasjon

    Informasjon om bagasjeavgift

    FLYINFORMASJON

    søn. 30 apr. (Ankomst 1 mai) Stockholm, Sverige til Hongkong, Hongkong
    Stockholm (ARN) til London (LHR)
    British Airways 779
    Economy/Coach Klasse ( S), Airbus A320
    Avgang kl.15.40 Ankomst kl.17.25
    Varighet: 2t 45m
    BA British Airways 779 S Airbus A320 ARN Stockholm LHR London 2017-04-30T15:40:00+02:00 320 false
    3 S OHNCSALE 04/30/17
    Stopp: London (LHR) 1t 15m
    London (LHR) til Hongkong (HKG)
    British Airways 31
    Economy/Coach Klasse ( O), Airbus Industrie A380-800 Passenger
    Avgang kl.18.40 Ankomst kl.13.35 +1 dag
    Varighet: 11t 55m
    BA British Airways 31 O Airbus Industrie A380-800 Passenger LHR London HKG Hongkong 2017-04-30T18:40:00+01:00 388 false
    3 O OHNCSALE 04/30/17

    Total reisetid: 15t 55m
    Skjul flyinformasjon

    [​IMG]
    Fly 2: ons. 3 mai
    Hongkong Melbourne
    HKG 00:10 MEL 11:25 Direkte

    9t 15m
    Cathay Pacific 105

    Vis flyinformasjon

    Skjul flyinformasjon

    Informasjon om bagasjeavgift

    FLYINFORMASJON

    ons. 3 mai Hongkong, Hongkong til Melbourne, VIC, Australia
    Hongkong (HKG) til Melbourne (MEL)
    Cathay Pacific 105
    Economy/Coach Klasse ( O), AIRBUS INDUSTRIE A330-300
    Avgang kl.00.10 Ankomst kl.11.25
    Varighet: 9t 15m
    CX Cathay Pacific 105 O AIRBUS INDUSTRIE A330-300 HKG Hongkong MEL Melbourne 2017-05-03T00:10:00+08:00 333 true
    3 O OHNCSALE 05/03/17

    Total reisetid: 9t 15m
    Skjul flyinformasjon

    [​IMG]
    Fly 3: fre. 12 mai
    Melbourne Singapore
    MEL 11:45 SIN 17:55 Direkte

    8t 10m
    British Airways 7403 drives av Qantas Airways

    Vis flyinformasjon

    Skjul flyinformasjon

    Informasjon om bagasjeavgift

    FLYINFORMASJON

    fre. 12 mai Melbourne, VIC, Australia til Singapore, Singapore
    Melbourne (MEL) til Singapore (SIN)
    British Airways 7403 drives av Qantas Airways
    Economy/Coach Klasse ( O), AIRBUS INDUSTRIE A330-300
    Avgang kl.11.45 Ankomst kl.17.55
    Varighet: 8t 10m
    BA British Airways 7403 O AIRBUS INDUSTRIE A330-300 MEL Melbourne SIN Singapore 2017-05-12T11:45:00+10:00 333 false
    3 QF O OHNCSALE 05/12/17

    Total reisetid: 8t 10m
    Skjul flyinformasjon

    [​IMG]
    Fly 4: søn. 14 mai
    Singapore Stockholm London
    SIN 23:20 ARN 11:20 +1 dag 1 Stopp Stopp:
    London (LHR)
    2t 0m

    18t 0m
    British Airways 12
    British Airways 776

    Vis flyinformasjon

    Skjul flyinformasjon

    Informasjon om bagasjeavgift

    FLYINFORMASJON

    søn. 14 mai (Ankomst 15 mai) Singapore, Singapore til Stockholm, Sverige
    Singapore (SIN) til London (LHR)
    British Airways 12
    Economy/Coach Klasse ( O), Airbus Industrie A380-800 Passenger
    Avgang kl.23.20 Ankomst kl.05.50 +1 dag
    Varighet: 13t 30m
    BA British Airways 12 O Airbus Industrie A380-800 Passenger SIN Singapore LHR London 2017-05-14T23:20:00+08:00 388 false
    3 O OHNCSALE 05/14/17
    Stopp: London (LHR) 2t 0m
    London (LHR) til Stockholm (ARN)
    British Airways 776
    Economy/Coach Klasse ( S), Airbus A320
    Avgang kl.07.50 Ankomst kl.11.20
    Varighet: 2t 30m
    BA British Airways 776 S Airbus A320 LHR London ARN Stockholm 2017-05-15T07:50:00+01:00 320 false
    3 S OHNCSALE 05/15/17

    Total reisetid: 18t 0m
    Skjul flyinformasjon

    kr 4 559
    kr 4 559
    per person
    inkluderer skatter og avgifter
     
  8. Eddie47

    Eddie47 1D

    Innlegg:
    592
    Likes mottatt:
    1,055
    Bonuspoeng:
    93
    Finnes på BA:

    Avresa – söndag 30 april 2017
    15:40
    30 apr 17:25
    30 apr Arlanda (Stockholm) Heathrow (London) BA0779
    British Airways Euro Traveller
    18:40
    30 apr 13:35
    01 maj Heathrow (London) Hongkong BA0031
    British Airways World Traveller
    00:10
    03 maj 11:25
    03 maj Hongkong Melbourne BA4567
    Cathay Pacific Airways Ekonomi
    11:45
    12 maj 17:55
    12 maj Melbourne Changi (Singapore) BA7403
    Qantas Airways Ltd Ekonomi
    23:20
    14 maj 05:50
    15 maj Changi (Singapore) Heathrow (London) BA0012
    British Airways World Traveller
    07:50
    15 maj 11:20
    15 maj Heathrow (London) Arlanda (Stockholm) BA0776
    British Airways Euro Traveller

    Pris
    4,906 SEK 1 passagerare



    Prisuppgift via e-postPrisuppgift via e-post

    Tillåten bagagevikt

    Valutaomvandlare
     

Del denne siden