God morgen fra kontorkrakken. Enn så lenge er det lite liv i landskapene her, så det var enkelt å sikre seg prioritet foran kaffemaskinen. Ryktene sier at enkelte av de største uromomentene på ledersiden har ferie i dag, så regner med at det vil strømme på med kollegaer etter hvert. Underlig korrelasjon, det der… Kun ni timer til helg, det er godt å tenke på. I kveld feires også helgen med gode venner og Thai-mat. Greit det, siden det er altfor lang tid til noen egen reise til land of smiles. God fredag!
God morgen fra Superspeed. Vi konsentrerer oss om kakebordet på vei til sommerhuset aka hytten. Ha en fin dag!
Endelig fredag ja! Legger inn noen timer med arbeide før det blir avreise opp til OSL i ettermiddag. Dagens rute er OSL-CPH-HAM. Blir helgtur med jr på 16 år med planlagte besøk på modelljernbane og sjokolademuseum, satser på at det blir stas. Mulig en liten reiserapport dukker opp når vi er avgårde så jeg også kan se på skjerm underveis
God altfor tidlig morgen fra en stappfull lounge på KEF. Det ble litt for seint i går og altfor tidlig da vekkerklokka ringte 04.20 i dag. Har en del jobb å ta igjen etter å ha vært offline i hele går, så tar en liten økt her på flyplassen nå før avgang så kan jeg forhåpentligvis klare å sove litt på flyet hjem igjen. Det trengs nok, må jobbe dugnad på et loppemarked både i kveld og resten av helga. Kan ikke akkurat si at det gledes... God fredag, alle!