God morgen fra Dublin, klart for siste reis i jobbforbindelse. Turen hjem går via MUC med LH. I morgen blir også en spennende dag
God morgen! Reiste hjem fra hytta i går, men har også ferie i dag. Da er jo "litt" irriterende at naboen skal sprenge før husbygging akkurat i dag.. Og de begynte selvfølgelig kl 7. Men, solen skinner! Og jeg har ingen planer. Bortsett fra å kanskje ta en telefon til SAS for å fikse en billett som mangler feeder. Men det kan også vente, for det er lenge til turen. Ha en fin en!
God formiddag fra Grenland. Sola skinner her også, siste frihelg i sommerferien min. Burde vel egentlig pelle meg ut til sjøen, men av en eller annen grunn er følelsen av av sommeren er over sterk? God helg
God morgen fra nok en stille dag på kontoret og ute regner det som vanlig. Men i morgen skal jeg ut å fly, dog kun AES-OSL, men fly er fly. Har forsøkt å bruke same day change of flight for å ombooke til tidlig flyet, men vil ikke fungere. Mulig det løsner litt senere på dag. Håper ikke dette er aller siste reis i jobbforbindelse for deg @Wiolenze. Hvor skal vi få flypornoen vår fra da?